Javën e kaluar festoi 40-vjetorin e lindjes me ceremoni të ndara, fillimisht me familjen, më pas me miqtë e më vonë me kolegët.

Duke njohur natyrën e Victoria Beckham organizimet u zhvilluan në një fshehtësi të plotë duke dalë për publik prej tyre vetëm ato që ‘vajza e ditëlindjes’ dëshironte të dilnin. Një javë më pas, Vic u fotografua në aeroportin e Los Anxhelesit me katër fëmijët e saj, Brooklyn, Romeo, Cruz dhe Harper.

E veshur thjesht, me xhinse të errta dhe një kanatjere të zezë 40-vjeçarja tregoi se vitet për të kanë ndalur në kohën që në momentin kur u bë e famshme në një tjetër fushë, atë të muzikës me “Spice Girls”.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel