Sofia Vergara kur ishte 26 vjeç

22/04/2014 00:00

Në Shtetet e Bashkuara njihet si bukuroshja brune e serialit ‘Modern Family’, por 41-vjeçarja Sofia Vergara dikur ka qenë një bjonde e mahnitshme, siç shihet nga disa foto të postuara në faqen online të ‘Daily Mail’.

Fotot janë të vitit 1998, kur aktorja kolumbiane ka qenë 26 vjeç dhe ky mendohet se ka qenë një nga setet e para fotografike të saj pas mbërritjes në SHBA.

Në vitin 1998 Sofia ka qenë nënë e një djali 6-vjeçar, të cilin e ka pasur me të dashurin e saj Joe Gonzalez.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel