Fotot nudo të Scarlett Johansson (+18)

22/04/2014 00:00

Twitter-i po “vlon” nga publikimi i dy fotove nudo të aktores Scarlett Johansson. Pamjet vijnë nga filmi i saj i fundit me titull ‘Under The Skin’, ku në një skenë të tij Scarlett shfaqet krejtësisht e zhveshur.

Në njërën nga fotot e filtruara, Johansson shfaqet para një pasqyre duke u parë dhe në tjetrën në profil. Kjo është hera e parë që Scarlett Johansson shihet krejtësisht e zhveshur.

Edhe disa vite më parë u publikuan disa foto personale të saj nudo, por aty shihej vetëm pjesa e pasme.  

Me flokë të shkurtra dhe të zeza, në filmin ‘Under The Skin’ aktorja e famshme luan rolin e një jashtëtokësoreje që vret njerëz.

FOTO GALERI
1/2

Top Channel