Rihanna feston zhveshur “ditën e barit”

21/04/2014 00:00

Rihanna nuk e ka fshehur kurrë dashurinë e saj për hashashin dhe për këtë arsye e ka festuar siç duhet 20 prillin, “ditën e barit” ose siç njihet ndryshe: 420.

Rihanna ishte veshur me një veshje transparente që i linte shumë pak imagjinatës dhe pozoi për një seri fotosh ku shihej duke tymosur.

“Do të jem këtu çdo 420”, shkroi Rihanna në Instagram.

Snoop Dogg, Miley Cyrus, Seth Rogen dhe James Franco ishin disa nga VIP-at e tjerë që uruan 420-n, me reperin amerikan që ishte veshur si një lepurush dhe mbante në dorë një kosh me bar.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel