Britney Spears tregon mbathjet në ndeshjen e djemve

07/04/2014 00:00

Britney Spears ishte e pranishme në një ndeshje futbolli të djemve të saj Jayden dhe Sean, në Woodland Hills.

Këngëtaren nuk e prisnin tribuna komode me stola, por një lulishte ku duhej të ulej së bashku me prindërit e tjerë të lojtarëve të vegjël.

Nuk ka asgjë të keqe deri këtu, por Britney kishte ardhur e veshur me fund dhe ulja në kushte të tillë nuk është pa rrezik.

Dhe në fakt, siç shihet nga fotot, ylli i muzikës pop nuk arriti dot të shmangte “publikimin” e të mbathurave të saj.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel