Brady-Bundchen ruajnë pasionin

26/03/2014 18:40

Ndonëse të martuar prej pesë vitesh, mbetet e qartë që pasioni midis Tom Brady dhe Gisele Bundchen mbetet i njëjtë si ai i ditës së parë.

Supermodelja më e pasur në botë dhe një prej lojtarëve më të njohur të futbollit amerikan u fotografuan ditën e mërkurë në pushimet që ata janë duke realizuar në Costa Rica.

Brady dhe braziliania Bundchen ndanë moment të gjata intimiteti buzë detit, të shoqëruar nga dy qentë e tyre të racës, përpara se të bashkoheshin me fëmijët në momentet e tyre të ngrohta familjare.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel