“Mirësevini Tristan dhe Sasha!”

25/03/2014 00:00

Chris Hemsworth dhe Elsa Pataky kanë zbuluar emrat e binjakëve të tyre të porsalindur.

Aktorja 37-vjeçare spanjolle postoi në Instagram një foto të këmbëve të vogëlushëve dhe anash tyre shkroi emrat Tristan e Sasha.

“Tristani dhe Sasha erdhë në këtë botë më 18 mars. Shumë e lumtur”, shkroi Elsa.

Cifti i aktorëve është martuar para tre vitesh dhe kanë edhe një vajzë 22-muajshe me emrin India Rose.

FOTO GALERI
1/1

Top Channel