50-vjetori i Elle Macpherson

25/03/2014 00:00

Supermodelja australiane Elle Macpherson do të mbushë 50 vjeç 29 marsin e ardhshëm, por për të duket sikur koha ka ndaluar.

E njohur ndryshe me pseudonimin “Trupi”, për shkak të masave të saj, Elle nuk e ka aspak problem të tregojë linjat edhe pse tashmë në moshë paksa të thyer.

Ajo ka qenë një nga top-modelet më të famshme të viteve ’80 bashkë me emra të tjerë të njohur të botës së modës si Linda Evangelisti, Naomi Campbell dhe Cindy Crawford.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel