Nicole, ish-i i Eddie Murphi tregon format

24/03/2014 00:00

U bë e famshme jo vetëm si bashkëshortja e Eddie Murphy-t, por edhe për linjat e saj trupore.

Dhe Nicole Murphy, tashmë ish-bashkëshortja e Eddie-t, tregoi se jo më kot është vendosur në faqet e para të gazetave dhe revistave rozë.

46-vjeçarja u fotografua në plazhet e Karaibeve në superformë, pavarësisht se është nënë e pesë fëmijëve, veshur me bikini ngjyrë të verdhë dhe në shoqërinë e të dashurit të saj, Michael Strahan.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel