Gigi Hadid është një nga modelet më të famshme të revistës ‘Sports Illustrated’ edhe pse vetëm 19 vjeç.

Modelja e re po ngjit shumë shpejt shkallët e karrierës dhe këtë e tregon edhe seti fotografik që ajo ka realizuar për revistën ‘V’, ku ka pozuar krejtësisht nudo në një tren.

“Mendoj se mund të arrij të gjitha ëndrrat e mia. Nëse punoj shumë, mund të përmbush të gjitha qëllimet që i kam vënë vetes”, ka thënë më parë e reja nga Los Anxheles e cila tashmë jeton në Nju Jork.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel