" /> ">

Ambrosio-Behati mahnisin Londrën

12/03/2014 20:50

Përpara se të mbërrijë stina e verës, janë modelet e “Victoria’s Secret” ato që mendojmë për mënyrën se si mund të rrisin temperaturat.

Alessandra Ambrosio (majtas) dhe Behati Prinsloo u zhveshën ditën e martë në katin e fundit të një hoteli në Londër, për të treguar linjat e tyre të mrekullueshme.

Alessandra, 32-vjeçare, shfaq një fizik të pabesueshëm duke konsideruar se ajo është nënë e dy fëmijëve, ndërsa Behati, e dashura e Adam Levine është një prej yjeve në ngjitje të vazhdueshme në botën e modës.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel