Nicki Minaj, të tjera foto me bikini

11/03/2014 00:00

Nicki Minaj ka treguar edhe një herë tjetër format e saj trupore duke postuar në Instagram fotografi ku pozon me bikini.

Këngëtarja amerikane duket se ka gjetur formulën për foton perfekte: diell, shikim i thellë dhe gjoks i bëshëm.

Nicki e ka kthyer në zakon tashmë postimin në Instagram të fotove provokuese. Fundjavën e kaluar ajo postoi disa foto ku binte në sy dekolteja duke rivalizuar në një farë mënyre Kim Kardashianin.

Gjithsesi, këto foto nuk kanë të krahasuar me ato “topless” të Minaj në dush.

FOTO GALERI
1/1

Top Channel