Scarlett Johansson shtatzënë

04/03/2014 00:00

Scarlett Johansson pret fëmijën e saj të parë nga lidhja me të fejuarin
Romain Dauriac. Lajmi është publikuar në mediat amerikane, duke filluar
nga revistat “People” dhe “US Weekly”, që citojnë burime të afërta me
aktoren.

Shtatorin e kaluar aktorja 29-vjeçare dhe partneri i saj Dauriac, një gazetar francez, zyrtarizuan lidhjen e tyre.

Shfaqja e fundit e çiftit në publik daton fundjavën e kaluar, kur aktorja mori nga Quentin Tarantino një “Cesar d’Onore”, gjatë ceremonisë për ndarjen e Oscarve francezë.

Ndërsa në ekran Scarlett do ta shohim së shpejti në filmat me superheronj “Captain America: The Winter Soldier” dhe “The Avengers 2”, të bazuar në historitë e novelave grafike të Marvel, ku ajo luan Vejushën e Zezë, Natasha Romanoff.

Top Channel