Agdal “reklamon” linjat e saj

04/03/2014 17:50

Nina Agdal ka reklamuar me trupin e saj të shkëlqyer për “Sports Illustrated”, “Carl’s Jr.” dhe një sërë markash të tjera të njohura të modës.

Këtë herë, supermodelja daneze u rikthye të pozonte për llogari të linjës londineze “Accessorize”.

E veshur me bikini shumëngjyrësh dhe aksesorë të tjerë, 21-vjeçarja tregoi edhe një herë më shumë përse konsiderohet si një prej femrave më tërheqëse të botës.

Top Channel