Rihanna dhe ditëlindja që nuk mbaron kurrë

23/02/2014 00:00

Askujt nuk i pëlqen që festa e ditëlindjes të mbarojë dhe nëse je Rihanna, festa mesa duket nuk përfundon kurrë.

Këngëtarja e famshme, e cila është një nga femrat më të suksesshme të muzikës moderne, ka mbushur 26-vjeç këtë javë.

Edhe pse ditëlindjen e ka pasur tre ditë më parë, Rihanna ka postuar foto të reja në Instagram ku shihet se vazhdon të festojë.

Në foto ajo pozon në një karrike duke drejtuar flokët me shumë tullumbace në sfond. Më pas, shtrihet në divan me një koktejl në dorë për poza pak më provokuese.

Top Channel