Si e uron Shën Valentinin Rita Ora

14/02/2014 00:00

Rita Ora ka gjetur një mënyrë shumë origjinale për t’i uruar Shën Valentinin të dashurit të saj Calvin Harris.

Këngëtarja dhe aktorja i ka dërguar një mesazh shumë seksi partnerit të saj nëpërmjet postimit në Instagram të një fotoje provokuese.

23-vjeçarja kishte veshur një bluzë të shkurtër që i tregonte barkun ku ishte vizatuar një zemër e madhe e kuqe.

“Gëzuar ditën e Shën Valentinit i dashur!”, shkroi Rita Ora.

FOTO GALERI
1/1

Top Channel