Arrestimi i Bieber, Selena ngushëllohet me cigare

24/01/2014 00:00

Arrestimi i Justin Bieber është lajmi i ditës në revistat dhe gazetat gossip. Përvec familjarëve dhe fansave të këngëtarit kanadez, duket se lajmin nuk e ka pritur mirë as ish e dashura e Bieber, Selena Gomez.

Këngëtarja dhe aktorja është fotografuar në top formë në rrugët e Kalifornisë, si për t’i kujtuar ish-it të saj se cfarë ka humbur. Por ajo që ka tronditur ndjekësit e 21-vjeçares ka qenë një paketë cigaresh që ajo mbante në dorë.

Të paktën në publik, Gomez nuk njihet për veset e saj, ndoshta duhanpirja është i ri…

Top Channel