Lara, drejt famës nga “Instagrami”

23/01/2014 19:30

Lara Bingle, një prej modeleve më të njohura australiane, po ndjek rrugën e disa divave të tjera të modës për të arritur tek fama ndërkombëtare.

26-vjeçarja postoi të enjten në profilin e saj në “Instagram” disa imazhe me të vërtetë joshëse të “aseteve” të saj më të mira.

Bingle, aktualisht është duke filmuar një spot promocional për një firmë bikinish dhe nga seti në Karaibe, gjeti kohë të postonte në rrjetin shoqëror këto imazhe të papublikuara më parë të vetes.

Top Channel