Premiera e filmit “Ardit”

22/01/2014 00:00

“Ardit” është filmi me metrazh të shkurtër i regjisores Lorina Beci, i cili u shfaq premierë pasditen e së mërkurës në një nga kinematë e kryeqytetit.

Në qendër të tij është një grua, interpretuar nga aktorja Mirela Naska, e cila jeton e vetme me djalin e saj të vogël pas divorcit nga bashkëshorti.

Megjithëse një nënë e dedikuar, ajo është në qendër të thashethemeve të ambientit ku jeton.
 
Të tjerë aktorë interpretues: Neritan Licaj dhe Lutis Picorri.

Top Channel