Beteja për vëmendje e supermodeleve

22/01/2014 00:00

Që të dyja janë supermodele dhe kudo që shkojnë tërheqin vëmendjen. Lëshimi i modelit të ri të orëve të markës “IWC Schaffhause” në Zvicër bëri bashkë Adriana Lima-n dhe Karolina Kurkova-n.

Mes dy bukurosheve, njëra brune dhe tjetra bjonde, nisi “beteja për vëmendje” në tapetin e kuq, betejë që u mbyll pa fituese, por vetëm me përqendrimin e aparatëve dhe syve të të pranishmëve drejt tyre.

Top Channel