Rihanna, set fotografik në jahtin luksoz

20/01/2014 00:00

Nëse ka një veshje që mund të përkufizojë këngëtaren Rihanna, pa dyshim që është bikini.

Gjatë javëve të fundit, 25-vjeçarja rrallë është parë e veshur normalisht dhe e diela nuk bëri përjashtim pasi Rihanna ishte duke realizuar një set fotografik në një jaht luksoz në Rio de Zhaneiro.

Artistja nga Barbados kishte zgjedhur një bikini të verdhë për këtë set.

Top Channel