Rihanna vazhdon të shijojë pushimet e saj të miksuara me punën, ku së fundmi pozoi gjysmë nudo për revistën “Vogue” në plazhet e Brazilit.

25-vjeçarja ndryshoi ambient duke u zhvendosur dhe fotografitë e radhës mbërrijnë nga një liqen në një resort tropikal po në vendin amerikano-latin.

Në foto, këngëtarja nga Barbadosi shfaqet ‘e nxehtë’ me rroba banjoje të njësuara me trupin (monokini) ngjyrë blu të errët që i nxirrte më në pah format e saj të mrekullueshme.

  

Top Channel