Margot Robbie shkëlqen në tapetin e kuq

17/01/2014 00:00

Megjithëse nuk u kandidua për cmimet “Oscar” ashtu si
bashkëprotagonistët e saj në filmin “The Wolf of Wall Street”, Margot
Robbie u largua nga ceremonia e 19-të e “Critics Choice Movie Awards” të
enjten me “trofeun e sharmit”.

Aktorja që luan krah Leonardo Di Caprio-s dhe Jonah Hill në filmin e vlerësuar nga kritika të Martin Scorsese, shkëlqeu me elegancë në tapetin e kuq me kombinimin e veshjes së saj, pantallona të zeza dhe transparencë në pjesën e sipërme të trupit.

Top Channel