Johnny Depp fejohet me Amber Heard

15/01/2014 00:00

Vetëm disa ditë pasi u shfaqën bashkë në tapetin e kuq, Johnny Depp duket se është fejuar me aktoren Amber Heard.

Amber është fotografuar me një diamant në gisht dhe duke u munduar ta mbajë gjatë gjithë kohës të fshehur dorën.

Depp dhe Heard janë takuar në xhirimet e filmit ‘The Rum Diary’ në vitin 2011.

Kjo do të ishte martesa e parë për aktorin e famshëm, pasi me nënën e dy fëmijëve të tij, Vanessa Paradis, ai ka bashkëjetuar për 14 vite dhe nuk është martuar kurrë.

Ndërsa lidhja e mëparshme e Amber Heard ka qenë me një femër dhe aktorja njihet për biseksualitetin e saj.

Top Channel