Shakaja e tepruar me Leonardo Di Caprion

13/01/2014 00:00

Tina Fey dhe Amy Poehler e kaluan kufirin me humorin e tyre në mbrëmjen e ndarjes së çmimeve Golden Globes kur ftuan në skenë aktorin Leonardo Di Caprio.

Në prezantimin e tij, aktoret thanë: “Dhe tani, ashtu si një vaginë supermodeleje, le të mirëpresim ngrohtësisht Leonardo Di Caprion.”

Aktori është i njohur për lidhjet e tij me supermodele, përfshirë Bar Rafaeli, Gisele Bundchen dhe Erin Heatherton.

Aktualisht, Leonardo Di Caprio është i lidhur me modelen 21-vjeçare Toni Garrn.

Top Channel