“Golden Globes”, parada e fustaneve

13/01/2014 00:00

Mbrëmja e ndarjes së çmimeve Golden Globes nuk nisi dhe aq mirë për shkak të një problemi me ujërat e kanalizimeve që pushtuan tapetin e kuq në Beverly Hilton Hotel, por gjithçka u rregullua dhe aktoret patën mundësi të parakalonin me fustanet e tyre shumëngjyrëshe.

Reese Witherspoon, Amy Adams, Amber Heard, Jennifer Lawrence, Cate Blanchet, Mila Kunis, Julia Roberts, Olivia Wilde dhe Jessica Chastain nuk lagën fustanet e tyre të gjatë pasi zjarrfikësit e Beverly Hills mbaruan punë me problemin e ujërave të zeza brenda 15 minutash.

Top Channel