Pushimet e nxehta të Satta-Boateng

30/12/2013 17:35

Modelja italiane, Melissa Satta dhe futbollisti Kevin Prince Boateng u bashkuan në këto pushime dimërore, të cilat të dy vendosën t’i kalojnë shumë larg borës, në ngrohtësinë dhe rërën e kristaltë të plazheve të Karaibeve.

Për Sattën dhe mesfushorin e Schalke 04 ky është një moment i veçantë, edhe sepse të dy së bashku janë duke pritur mbërritjen e vitit 2014 me një lajm të gëzuar, mberritjen e femijes se tyre te pare.

E ndërsa shtatzania është ende në muajt e parë dhe e padukshme, Melissa vazhdon të mrekullojë me linjat e saj të shkëlqyera.

 

Top Channel