Gjuha e tejekspozuar është bërë simbol i saj nëpër koncerte apo shfaqje të ndryshme publike dhe së bashku me “twerk” identifikojnë Miley Cyrus për 2013.

Dhe si për ta mbyllur sërish në qendër të mediave gossip, në qendër të kritikave dhe polemikave, këngëtarja 21-vjeçare postoi në Instagram një foto provokuese ku këtë herë nuk është vetëm ajo protagoniste, por edhe mikja e saj, Cara Delevingne.

Dy 21-vjeçaret shfaqen duke ‘u lëpirë’ në foton e postuar nga Miley ditën e enjte dhe shoqëruar me komentin “Të dua shumë!”.

 

Top Channel