Ke$ha tregon format në këngën e re të Pitbull-it

25/11/2013 00:00

Pitbull performoi për herë të parë këngën e tij më të re me titull ‘Timber’ në American Music Awards ditën e dielë dhe më pas e postoi videoklipin e saj në profilin e tij të Facebook-ut.

32-vjeçari ka bashkëpunuar për këtë këngë me Ke$ha, e cila shfaqet shumë pak e veshur në këtë video.

Sot do të lançohet edhe albumi i ri i Pitbull me titull ‘Global Warming Meltdown’.

Top Channel