Candice shkëlqen në plazh

23/11/2013 00:00

Para pak kohësh u përzgjidh si imazh i “Victoria’s Secret” dhe për të disatën herë Candice Swanepoel tregon se përzgjedhja e saj nuk është rastësi.

Modelja 25-vjeçare mahniti të gjithë me formën dhe fizikun e saj në setin e ri të fotove për linjën e të brendshmeve të “Victoria’s Secret” në plazhet e St. Bart të premten.

Për modelen afrikano-jugore ishin zgjedhur bikini ngjyrë rozë, jo “të ekzagjeruara” për të treguar linjën e të brendshme të “Victoria’s Secret” Verë 2014.

Top Channel