Kate Moss feston 40-vjetorin në “Playboy”

14/11/2013 00:00

Modelja angleze Kate Moss ka festuar 40-vjetorin e saj me një set fotosh për revistën e mirënjohur erotike “Playboy”.

Vetë revista në fjalë ka kaluar 60 vitet e ekzistencës dhe ka publikuar një nga fotot që Kate ka bërë për të.

Modelja ka pozuar e veshur me kostumin tipik të lepurushit, në një pozicion jo pak provokues.

Top Channel