Dukagjin, qëllohet me armë policia

25/09/2013 00:00

Forcat e policise jane sulmuar me arme mesditën e të mërkurës ndërsa
ishin në një operacion për shkatërrimin e të mbjellave me hashash në
malin e Shoshit në zonën e Dukagjinit.

Per fat te mire nga bresheria e plumbave leshuar ndaj policise nuk ka patur asnje te lënduar. Zona nuk ka rruge kalimi dhe policia po levizte me helikopter dhe asnje prej plumbave nuk ka goditur mjetin fluturues.

Pavaresisht sulmi shkaterrimi i hashashit ka vijuar deri ne fund.

Top Channel