Është 67 vjeç dhe ka një karrierë të gjatë 4 dekada, por duket sikur koha nuk ecën për këngëtaren Cher, e cila duket e mahnitshme në foton për kopertinën e albumit të saj të ri me titull ‘Closer To The Truth’.

Cher e ka publikuar foton në profilin e saj në Twitter.

Ky është albumi i 26 në karrierë për 67-vjeçaren. Cher kishte rreth 12 vite e shkëputur nga industria muzikore.

Albumi ‘Closer To The Truth’ përmban 11 këngë në versionin standard dhe 17 në versionin deluxe, ku përfshihen bashkëpunime me Timbaland dhe Pink.

Top Channel