Marrëdhënia Boateng-Satta në krizë?

01/09/2013 14:05

Me largimin nga Milani drejt Schalke 04, Boateng mund të ketë hedhur një hap prapa jo vetëm në karrierë, por edhe në jetën e tij personale.

Sipas një të përditshme italiane, e dashura e shkëlqyer e ganezit, Melissa Satta, nuk e ka mirëpritur aspak largimin e mesfushorit, në qytetin e “zymtë” industrial të Gelsenkirchenit.

E stabilizuar në kryeqytetin e modës, Milano, “show-girl” dhe modelja Satta nuk ka vendosur ende se çfarë do të bëjë dhe nëse do të ndjekë nga pas të dashurin e saj në Gjermani.

Në këto kushte, këto foto, të pushimeve të kësaj vere, mbase mund të jenë të fundit e atyre çasteve të lumtura midis Boas dhe Melissës.

Top Channel