Afrimiteti i pazakontë Walcott-Gibbs

07/06/2013 09:40

Me sezonin futbollistik që ka përfunduar, kjo është periudha në të cilën futbollistët shkëputen për të shijuar pushimet e tyre.

Nuk bën përjashtim as Theo Walcott, i cili përjetoi një vit të vështirë dhe të mbushur me dëmtime në radhët e Arsenalit.

Megjithatë, ajo që bën përshtypje tek 24-vjeçari i përfaqësueses angleze, është fakti që në Los Anxhelos, ku ai ka shkuar për t’u relaksuar, gruaja e tij bashkëmoshatare, Melanie Slade nuk dukej gjëkundi.

Jo vetëm kaq, por Walkott tregoi një afrimitet të tepruar me dy miqtë me të cilët frekuentoi një pishinë.

Ai u fotografua me shokun e skuadrës, Kieran Gibbs, në një kontakt të vazhdueshëm fizik, në disa raste gati gati i pavend.

Shoqëruesi i dytë, vëllai i Kieran, gjithashtu u tregua shumë i afërt me Walcott, i lindur nga lidhja e nenes se tij britanike, me babain xhamajkan.


Walcott, me bashkeshorten e tij Melanie Slade

24-vjeçari, prej dy vitesh i martuar, ka me bashkëshorten e tij, Melanie, një lidhje të nisur që kur ishin të dy vetëm 15 vjeç.

Top Channel