Beyonce ka nisur turin e saj botëror me titull “Mrs. Carter” duke tërhequr vëmendjen me veshjen e saj në koncertin e zhvilluar në Beograd.

Këngëtarja 31-vjeçare u paraqit në skenë me një kostum që të jepte përshtypjen se kishte dalë me gjoksin jashtë.

Bashkëshortja e Jay-Z do të zhvillojë 64 koncerte të tjera në kuadër të turit botëror. Ajo do të performojë në shumë vende europiane, të Amerikës së Veriut dhe asaj të Jugut.

Australia dhe Azia do të përfshihen në pjesën e dytë të turit që do të zgjasë rreth një vit.

Top Channel