Snoop Lion dhe Ke$ha, hashash në skenë

15/04/2013 10:30

Snoop Lion dhe Ke$ha nuk e njohin ligjin anti-duhan. Reperi legjendar dhe këngëtarja e re u ngjitën në skenën e MTV Movie Awards duke tymosur hashash.

Gjatë prezantimit të një çmimi ata e kaluan disa herë cigaren tek njëri-tjetri dhe shprehja e fytyrës tregonte qartë se ajo që po konsumonin ishte kanabis.

Snoop Lion është arrestuar disa herë për zotërim marijuane dhe konsumim të saj në publik.

Duke marrë parasysh se audienca e MTV Movie Awards përbëhet nga shumë minorenë, “performanca” e Snoop Lion dhe Ke$ha me siguri që nuk do të pritet mirë.

Top Channel