Rosie, provokuese edhe pa u zhveshur

12/04/2013 11:35

Një prej supermodeleve më të suksesshme të “Victoria’s Secret”, Rosie Huntington-Whiteley është gjithmonë në qendër të vëmendjes në sfilatat e saj apo pozat me bikini.

Megjithatë, 25-vjeçarja tregoi se është në gjendje të jetë joshëse edhe pa nevojën e heqjes së rrobave nga trupi, ndërsa u fotografua në një shëtitje, jashtë banesës së saj në Hollivudin Lindor.

Mbi taka, Rosie dukej shumë ndjellëse me linjat e saj dhe provokuese me një harresë të qëllishme të mbajtjes së reçipetave.

 

Top Channel