Rihanna pret flokët shumë shkurt

06/09/2012 15:20

Rihanna i ka mësuar fansat e saj me ndryshimin e shpeshtë të modelit dhe ngjyrës së flokëve, por kësaj radhe këngëtarja e famshme i ka lënë të gjithë me gojë hapur falë një prerjeje shumë shkurt.

24-vjeçarja e ka bërë këtë ndryshim me rastin e MTV Video Music Awards, që do të mbahet në Staples Center të Los Angeles ditën e enjte.

Gjthsesi, Rihanna është parë me flokë të shkurtra edhe në filmin Battleship në fillim të këtij viti.

Cuditërisht ajo nuk ka shkruajtur asgjë për të paralajmëruar një ndryshim të tillë në Twitter, ku zakonisht flet për gjithçka të re në jetën e saj.

Top Channel