Roberts, pushime në Hawaii me familjen

16/07/2012 00:00

Julia Robert është e njohur për rolet e saj fantastike te “Pretty Woman”
dhe “Erin Brockovich”, ama ajo është një nënë super e ëmbël dhe e qeshur
kur bëhet fjalë për fëmijët e saj.

Robert është fotografuar në plazhet e Kauai, ndërsa luan me vajzën e saj Hazel. Fituesja e çmimit Oscar dukej shumë e çlirët, ishte veshur thjesht dhe kishte treguar fare pak kujdes për flokët.

Roberts 44-vjeç ndodhet në Hawaii për pushime me bashkëshortin e saj Danny Moder dhe tre fëmijët, Henry 5 vjeç dhe binjaket Hazel dhe Phinnaues, 7 vjeç.

Pushimet në Paqësor vijnë një javë pasi çifti festoi 10-vjetorin e martesës.

Top Channel