Rihanna, pushime në Barbados

30/12/2011 00:00

Të gjithë e dimë se Rihanna është një femër shumë seksi dhe këto foto nuk do të bëjnë gjë tjetër përveçse të na e përforcojnë këtë bindje.

Këngëtarja 23-vjeçare po kalon disa ditë pushimi në këtë fundvit në Barbados dhe i ka shfrytëzuar për disa zhytje në det.

Me një bikini portokalli, Rihanna shfaqi format e saj trupore në plazhin e vendlindjes së saj ku po kalon disa momente relaksi nën shoqërinë e familjarëve dhe miqve të saj.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel