Elton John feston një-vjetorin e të birit

26/12/2011 19:50

Një vit më parë, Sir Elton John u bë për herë të parë në jetën e tij baba, nga një nënë që mbarti foshnjen e tij.

63-vjeçari, i cili po rrit të birin me partnerin e tij David Furnish, publikoi albumin e vitit të parë të jetës së Zachary, duke komentuar: “Jemi të mbushur me një gëzim dhe lumturi që nuk është reduktuar aspak që nga lindja e tij”.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel