Elbasan, arrestohen 2 persona

28/09/2011 08:45

2 persona janë arrestuar në Elbasan për mbajtje dhe tregtim lëndësh narkotike.

Në kuadër të operacionit të koduar me emrin “Tabakane” u ndaluan Eduard Muzhaqi dhe Retjon Driza

44-vjeçarit Eduard Muzhaqi iu gjet 300 gramë kokainë, ndërsa 25-vjeçarit Retjon Driza iu gjet 50 gramë heroinë në banesë.

Top Channel