Tiranë, aksident, dy të plagosur

23/08/2011 20:35

Një aksident me pasojë dy të plagosur ka ndodhur në hyrje të rrugës “5 maji”, në Tiranë.

Një makinë ka dalë nga rruga duke shtypur dy kalimtarë të rastit.

Dy të lënduarit janë shoqëruar për në spital dhe janë jashtë rrezikut për jetën.

Top Channel