Kim Kardashian, fotografohet pa truk

14/06/2011 10:45

Jemi mësuar ta shohim gjithnjë në formë perfekte me një fytyrë super të
kuruar. Por në disa foto të publikuara së fundmi Kim Kardashian shfaqet
me një veshje tepër të thjeshtë, e patrukuar dhe shumë ndryshe nga sa
shfaqet në ekran.

Nëpër blogje të ndryshme komentuesit e pëlqejne Kim të patrukuar, ndërsa kritika të ashpra vijnë për fundshpinën e saj.

Komentuesit i këshillojnë vajzës super-sexy që të mbajë dietë për të mbajtur nën kontroll vithet e saj.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel