William shëtit nusen me Aston Martin

29/04/2011 17:05

Pas puthjes që emocionoi Britaninë e Madhe dhe të gjithë botën, Princi William doli papritur nga Pallati Mbretëror për t’i bërë një xhiro nuses së tij me Aston Martinin e babait.

Makina luksoze ka qenë dhuratë për Charles kur ai mbushi 21 vjeç.

Cifti bëri një xhiro rreth Buckingham Palace për tu kthyer më pas sërish në pritje.

Kjo xhiro, që nuk ishte në plan, erdhi 2 orë pas daljes në ballkon ku William dhe Kate u puthën për herë të parë në publik.

 

FOTO GALERI
1/3

Top Channel