Cifti mbretëror pret tortën

29/04/2011 17:50

Princi William dhe Kate Middleton prenë fetën e parë të tortës së mrekullueshme me tetë kate në pritjen që po zhvillohet në Buckingham Palace.

Fiona Cairns, pastiçierja që ka bërë tortën, ka punuar për pesë javë mbi ëmbëlsirën së bashku me stafin e saj.

Torta iu shërbye 650 personave në pritjen që po zhvillohet në Pallatin Mbretëror.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel