Beyonce punon për albumin e ri

26/04/2011 16:20

Beyonce ka kaluar disa ditë në Paris së bashku me bashkëshortin e saj, Jay-Z, dhe gjatë gjithë kohës ka punuar për përfundimin e albumit të saj të ri.

Një burim pranë çiftit ka thënë për revistën ‘People’: “Beyonce dhe Jay-Z kanë instaluar një studio në suitën e tyre dhe qëndrojnë deri vonë duke punuar për të përfunduar albumin.”

Një burim tjetër është shprehur se këngëtarja amerikane ka ndërmend të realizojë edhe një duet me këngëtaren Rihanna.

Top Channel