Beyonce realizoi ditën e djeshme  një set fotografik për revistën ‘Harper’s Bazaar’ në një nga ballkonet e hotelit Ritz, në Paris.

Këngëtarja e famshme dukej shumë elegante me veshjen e saj dhe me flokët e mbledhura.

Beyonce ndodhet në Paris për regjistrimin e këngës së saj të re së bashku me Kanye West dhe sipas revistës ‘People’ ajo po përgatit edhe një video për këtë këngë.

Këngëtarja shoqërohet nga Jay-Z, bashkëshorti i saj, në kryeqytetin francez dhe çifti po qëndron në një hotel super luksoz prej 20 mijë dollarësh në natë.

 

FOTO GALERI
1/2

Top Channel