Paltrow dhe talenti i saj i ri

17/04/2011 11:30

Gwyneth Paltrow ka prezantuar të shtunën librin e saj me receta gatimi të titulluar “Vajza e babait tim”.

Aktorja e Hollywood-it ka treguar se është shumë polivalente: është aktore, ka talent për modën, di të gatuajë shumë mirë dhe së fundi do të dalë në treg albumi i saj me këngë.

Prezantimi i librit që përmban recetat e preferuara të Paltrow dhe disa fotografi, u bë në New York.

Janë gjithsej 150 receta ku përfshihen edhe ëmbëlsirat.

 

 

FOTO GALERI
1/1

Top Channel